Kącik przedszkolaka

Podczas prowadzonych przez nas zajęć dużą uwagę poświęcamy, pobudzającej wyobraźnię naszych dzieci edukacji plastycznej. Zajęcia plastyczne odbywają się codziennie po blokach dydaktycznych. Staramy się, aby materiały wykorzystywane do prac plastycznych były oryginalne i nietuzinkowe, a tworzone przez naszych podopiecznych prace fantazyjne i kolorowe.

Uczymy poprzez zabawę, tak aby dzieci czerpały jak najwięcej radości ze zdobywanej przez siebie wiedzy. Przy okazji zajęć plastycznych zaznajamiamy naszych podopiecznych z językiem angielskim.

Proponowane przez nas zajęcia prowadzimy na podstawie programów wychowania przedszkolnego "Moje przedszkole" oraz autorskich programach Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej "Dziecięca matematyka" i prof. Bronisława Racławskiego "Nauka czytania i pisania" oraz wielu innych.