Nasza kadra

W naszym przedszkolu nad harmonijnym i pełnym wzajemnej akceptacji rozwojem dzieci stale czuwa 19-osobowy zespół młodych, zdolnych i energicznych osób.

Głównym celem naszej działalności jest stworzenie przyjaznej, ciepłej, rodzinnej atmosfery z równoczesnym profesjonalnym podejściem do zagadnień nauczania dzieci w wieku przedszkolnym. Posiadamy bardzo dobry kontakt ze wszystkimi pozostawionymi pod naszą opieką dziećmi, dostrzegając ich indywidualne problemy i wspólnie stawiając im czoła.

W naszej pracy, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze koncepcje i metody, gwarantujące nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Codzienne zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe pozwalają nam odkrywać indywidualne predyspozycje naszych przedszkolaków oraz stymulować ich zdolności, talenty i rozwijać ich zainteresowania.

W naszej placówce prowadzimy sześć oddziałów przedszkolnych liczących maksymalnie po 18-cioro dzieci. Wyjątek stanowi grupa 2-latków, która liczy 10 dzieci.

W 2012 roku otworzyliśmy do Państwa dyspozycji żłobek wybudowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, w którym na grupę dedykowanych przypada trzech nauczycieli wiodących.

Każdej grupie wiekowej towarzyszy dwóch wykwalifikowanych nauczycieli - nauczyciel wiodący i pomoc nauczyciela. Nauczyciele prowadzą swoich podopiecznych przez cały okres edukacji przedszkolnej - od grupy trzylatków do jej końca - by bez potrzeby nie rozdzielać dzieci z ich opiekunami.

Nauczyciele realizują w swojej pracy program edukacyjny zgodny z najnowszą podstawą programową, rozszerzony o autorskie programy Prywatnego Rodzinnego Przedszkola Konradek. Oprócz stałego personelu, nasz klub maluszka współpracuje również z licznymi doświadczonymi specjalistami takimi jak: logopeda, psycholog, specjalista rehabilitacyjny prowadzący zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, instruktor tańca, karate, wychowania fizycznego, plastyk, instruktor baletu oraz odwiedzającymi nas dwa razy w miesiącu różnego rodzaju teatrzykami objazdowymi.