Nasz żłobek

Na prośbę rodziców w 2012 roku obok rodzinnego przedszkola zorganizowaliśmy żłobek spełniający wymogi Unii Europejskiej. Do naszego żłobka przyjmujemy dzieci od 1. roku życia zapewniając im zdrowy i harmonijny rozwój emocjonalny, poznawczy i motoryczny. Dzieci mają do swojej dyspozycji dwie sale, łazienkę, kuchnię, taras i odrębny plac zabaw dostosowany do wieku.

W programie:
     zajęcia dydaktyczne
     zabawy z językiem angielskim
     codzienne zabawy plastyczne
     dwa razy w tygodniu rytmika
     zabawy logopedyczne
     oraz mające miejsce trzy razy w roku przedstawienia dla rodziców

W naszym żłobku panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Dzieci czują się tu jak u siebie w domu. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego dziecka. Dzieci otrzymują zdrowe, domowe posiłki dostosowane do ich wieku i potrzeb. Sale zabaw są ozonowane w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów.

Wszystkie ciocie zapraszają rodziców i ich pociechy do osobistego odwiedzenia naszego żłobka, bo według naszego motta: „Rodzinnej atmosfery nie da się zobaczyć, rodzinną atmosferę trzeba poczuć".